Beton dekoracyjny oraz farba magnetyczna – twórcze, innowacyjne wnętrza

Pomysłów na oryginalne, niebanalne wnętrza jest faktycznie dużo, nawet przy małym wkładzie finansowym możemy ciekawie urządzić aranżację domu czy też mieszkania.

Inspiracji możemy poszukiwać w Necie, na stronach, które poświęcone są aranżacji wnętrz, a także w katalogach o wnętrzach.

ogrzewanie
Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral

Wyśmienity efekt zdołamy uzyskać przy użyciu betonu dekoracyjnego. Beton dekoracyjny, to w inny sposób tynk dekoracyjny, jaki pozwala na otrzymanie efektu betonu, zobacz też . Taki efekt doskonale prezentuje się w dużych wnętrzach, w których decydujemy się na intensywne ściany. Beton (sprawdź tutaj) dekoracyjny idealnie nadaje się także do wykończenia detali, przykładowo wnęk albo nisz.

Doskonały efekt uzyskamy, gdy użyjemy go do wykończenia obudowy w kominku. Chłodny kolor betonu oraz ognisty płomień z kominka, dadzą perfekcyjne połączenie. Beton dekoracyjny nabędziemy w postaci proszku, który wystarczy połączyć z wodą. Materiał ten posiada multum wartości, jest bardzo odporn Kreda (użyteczna treść) uszkodzenia oraz wilgoć.

Farba magnetyczna, to następny znakomity pomysł, który powinno się spożytkować we wnętrzach. Dzięki specjalnej strukturze, ciągnie ona magnesy, co zapewnia nam intrygujące sposobności aranżacyjne. Możemy łatwo przyczepić do ściany zdjęcia, pocztówki czy też inne elementy dekoracyjne, bez brudzenia ścian lub wbijania gwoździ.

Sprawdź również –

Farba dekoracyjna perfekcyjnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym, gdyż wspomoże rozwijać dziecku wyobraźnię. Na taką ścianę będziemy zdołali przyczepić choćby literki z alfabetu.
Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone