Gdy musisz zaaranżować kącik pracy w domu

Masz własną firmę? A może bierzesz zlecenia dla różnych klientów? W obu przypadkach przyda ci się w mieszkaniu miejsce do działania – Home office. Idealnym pomysłem będzie zrobić salon z miejscem do pracy.

praca w domu
Autor: Philips Polska
W pierwszej kolejności spójrzmy na pokój dzienny obiektywnym okiem i zdecydujmy ile miejsca chcemy przeznaczyć na Home Office – pomysły na kącik do pracy. Zastanówmy się także gdzie zorganizujemy miejsce do pracy. Gdy już zdecydujemy o tym, w którym miejscu chcemy je zaaranżować, możemy pomyśleć o sprzętach. Potrzebujemy biurko – zalecamy szczególnie biurka narożne, krzesło z oparciem i niewielką zamykaną półkę z kilkoma półkami na dokumenty. Możemy oczywiście zakupić duże biurko z nadstawką, ale sprawi ono przytłaczające wrażenie.

Kiedy już kupimy potrzebne nam meble, odpowiednio je ustawimy, postawimy nań komputer, możemy zacząć zakupy bibelotów. Mamy dość spory wybór różnego typu segregatorów, przyborników, kubeczków na długopisy i inne drobiazgi. Zastanów się poważnie jakiego typu rzeczy będziesz potrzebować i je wypisz. Nie chcesz zapominać o najważniejszych sprawach? Nad biurkiem przytwierdź małą korkową tablicę, na której przyczepisz barwne karteczki z informacjami dotyczącymi deadline’ów, najbliższych zleceń, czy innych kwestii, które masz koniecznie wykonać. Praktyczne biurowe gadżety można dostać w prawie każdym kolorze.

Miejsce do pracy możemy ciekawie oddzielić od reszty pokoju, np. dając parawan albo regał z książkami, radzi lou, bloggerka w artykule na swoim blogu: kącik do pracy w domu . Blogerka pokazuje kilka całkiem ciekawych i praktycznych urządzeń miejsca do pracy. Zdecydowanie polecamy!

Tagi: , , ,

Komentowanie wyłączone