Ile ludzi, tyle sposobów na urządzenie mieszkania – każdy lubi inny gust i skoncentruje się na różnych szczegółach

Jeśli chcemy umeblować mieszkanie, to powinniśmy głównie podążać za swoim smakiem. Wiadomo, że trendy pojawiają się i przemijają, a my będziemy zmuszeni mieszkać w takim domu jeszcze przez dłuższy czas, dopóki znowu nie zmienimy designu.

fototapety uliczki
Autor: CORTINA
Źródło: CORTINA
Jednak po co się męczyć z czymś, czego nie lubimy?
Jeśli lubimy styl skandynawski albo kolonialny, to w tym guście meble oraz wykończenie musimy zamówić. Jeżeli lubimy minimalizm, to nie zamawiajmy nazbyt dużej kolekcji drobiazgów, gdyż kiepsko będziemy czuć się w swoim mieszkaniu, a przecież nie w tym rzecz. Jeśli nie chcemy nazbyt dużej ilości poduszek, świeczek i tego typu dodatków i nazywamy je „zbieraczami kurzu”, ale mimo wszystko pragniemy uatrakcyjnić wnętrze pokoju, żeby nie było zbytnio surowe, to mamy możliwość kupić fototapety.
zegarek
Autor: life.in.colour
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapety bywają różne, ale warto do salonu kupić coś, co powiększy go optycznie. Fototapety uliczki będą współgrały rewelacyjnie. Zwłaszcza jeśli nasz pokój jest urządzony skromnie i w jasnych odcieniach, to mamy możliwość wytypować uliczki z któregoś kraju śródziemnomorskiego. Piękne białe uliczki Aten lub Neapolu spowodują, że nasz pokój nabierze charakteru. Kolorystyką fototapeta będzie dopasowana do wystroju, a my odpoczywając na kanapie po pracy będziemy sobie marzyć o dalekich wojażach.

Jeżeli na naszej uliczce na fototapecie znajdzie się przytulna restauracja z maleńkimi stolikami, to tym bardziej nakłoni nas to do podróży. Może nie tylko tych w snach, ale także w prawdziwym świecie.
Tagi: , , , ,

Komentowanie wyłączone