Kluczowe części nowoczesnej jadalni

Nowoczesna jadalnia to obiekt pożądania wielu właścicieli mieszkań. Jak jednak trzeba rozumieć modernizm w przypadku jadalni? Jak stworzyć modernistyczną jadalnię? W pierwszej kolejności pamiętaj, że, taka przestrzeń jadalniana jest najczęściej dzielona z innym wnętrzem i nie musi to oznaczać kuchni. Jadalnia może stanowić aneks do salonu albo też być rodzajem pomieszczenia przejściowego które połączy kuchnię i pokój gościnny.

jadalnia
Autor: Jon Wow
Źródło: http://www.flickr.com
W każdym razie żadnych drzwi i izolacji przestrzeni jadalnianej od przylegających pomieszczeń. Jeśli jesteś gotowy na rewolucję, powinieneś rozważyć nawet pozbycie się jednej ze ścian działowych w domu. Oczywiście nie zawsze jest to możliwe i nie wszyscy mogą podejmować tak drastyczne przedsięwzięcie. Duża liczba osób jednak zamienia w ten sposób własne domy na nowocześniejsze, a w efekcie zyskują poczucie wolnej przestrzeni.

zaaranżowana jadalnia
Autor: Kendyl Young
Źródło: http://www.flickr.com

Przestrzeń jadalniana idealnie łączy się głównie z salonem.

Ruszaj do meritum oraz przeczytaj na stronie (http://latajacydywan.com/pranie-dywanow-bytom/) na przedstawiany wątek na innych portalach – z pewnością Cię wciągną kompletnie. Zobacz to koniecznie.

W takim wypadku otrzymujesz także gotową odpowiedź na pytanie o to, jak urządzić jadalnię (zobacz inspiracje w tym serwisie). Metoda jest bardzo prosta: przestrzeń jadalniana może po prostu przypominać pokój gościnny w kwestii wystroju. Meble mogą mieć zbliżony styl. Nawet paleta barw może być zbliżona, choć możesz również dobrze wykorzystać zupełnie inne barwy i dzięki temu odróżnić aneks. Tak czy inaczej miej na uwadze, że zestawione ze sobą pomieszczenia muszą się ze sobą wizualnie zgrywać. Pod tym względem aranżacja jest trochę bardziej skomplikowana niż w sytuacji, kiedy wnętrza są oddzielone drzwiami.

Z kolei co do samej jadalni, to jej aranżowanie warto rozpocząć od stołu. Jeśli zastanawiasz się, jak urządzić jadalnię w stylu modernistyczny,, to wiedz, że dobrym sposobem jest w takim wypadku szklany blat. Tego rodzaju blat wygląda perfekcyjnie, przede wszystkim z desingerskimi krzesłami oraz stylowymi dekoracjami na ścianach.
Tagi: , , , , , ,

Komentowanie wyłączone