Najistotniejsze wartości technologii LED

Największą zaletą technologii LED jest jej wysoka energooszczędność. W porównaniu z powszechnie używanymi źródłami światła, fabryczne lampy LED pozwalają oszczędzić ponad połowę zużywanej do tej pory energii.
Czas użytkowania oświetlenia takiego rodzaju jest po wielokroć dłuższy niż lamp sodowych, czy z rtęcią, dzięki czemu ich wymiany dokonuje się o wiele rzadziej.
Panel LED to światło odróżniające się wzornictwem, oraz sposobem świecenia.

Produkty te pasują do sufitów podwieszanych w domach, gabinetach, a także do mebli. Panele różnią się od siebie średnicami i układami. Oprawa i panel LED emituje również śladowe wielkości ciepła, dzięki czemu są absolutnie bezpieczne dla sufitów podwieszanych, oraz sprzętów.

Jeśli chcesz poznać kolejne informacje na ten temat, zobacz tekst na portalu (http://anir.pl/galerie/kuchnia-nowoczesna-z-blatem-orzechowym-i-wyspa-corianu/), a z pewnością on również będzie dla Ciebie szczególny!

W niektórych wariantach opraw i paneli LED zastosowano technikę odseparowania zasilania od źródła światła. Zezwala to jeszcze bardziej przedłużyć żywotność produktu.

nowoczesne
Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Firmy coraz częściej decydują się na oświetlenie przemysłowe led przez wzgląd na oszczędności, jakie następują z ich użycia. Trwałość oświetlenia LED w związku z ich odpornością na wstrząsy, a nawet uderzenia umożliwia zaoszczędzić na ich serwisowaniu, którego wartość nierzadko przekracza wartość zamienionych elementów.

Oprawa hermetyczna led dostosowana jest do pracy w uciążliwych warunkach środowiskowych, o zwiększonym stopniu zapylenia i wilgotności.
Oprawy takiego gatunku zdołają stanowić również oświetlenie obiektów zewnętrznych takich jak parkingi wielopoziomowe, wiaty magazynowe i inne zewnętrzne powierzchnie zadaszone. Obudowę hermetyczną charakteryzuje zdolność do kompletnego powstrzymania cieczy jak i gazów.
Tagi: , , , ,

Komentowanie wyłączone