Oryginalne dekoracje na imprezę halloweenową

Halloween staje się coraz bardziej popularne w Polsce. Co roku przybywa produktów w sklepach i ludzi, którzy angażują się w to amerykańskie święto. Również podoba Ci się tradycja Halloween? Wobec tego musisz się dobrze przygotować, by zaskoczyć znajomych.

Biała dynia na Halloween
Autor: pinterest.com
Źródło: pinterest.com
Możesz w oryginalny sposób ozdobić pokój i stworzyć wyjątkową atmosferę. Impreza z okazji Halloween będzie wtedy na pewno udana. Jednakże w jaki sposób wykonać na Halloween wyjątkowo trafne dekoracje, a jednocześnie nie przesadzać z czasem poświęconym na ozdabianie?

Najważniejsza jest kreatywność. Jeżeli jesteś osobą pomysłową na pewno dasz radę wymyślić mnóstwo ciekawych rozwiązań. Na ten dzień pasuje wszystko to, co związane z horrorami albo thrillerami, jak i tematyką umierania, zombie albo duchów. Oczywiście najlepiej w rozrywkowej oprawie. W końcu nie masz zamiaru nikogo faktycznie przestraszyć, a jedynie pobawić się z wykorzystaniem przerażających motywów.

Jednym z prostych rozwiązań, po jakie możesz sięgnąć są najmodniejsze pomysły na Halloween. Dekoracyjne dynie, pająki, oraz ich sieci są bohaterami w wielu klasycznych horrorach. A także w filmach fantastycznych, kiedy postacie w filmach wkraczają do piwnicy czy starego domu z reguły napotykają tam grubą sieć pająka i niekiedy też pająki. Warto wspomnieć, że pajęczyna jest prosta do wykonania. Możesz ją wykonać z normalnych nitek. Odpowiednio przepleciona nić będzie wyglądała jak wspaniała, wielka pajęczyna.

Kolejnym łatwym sposobem jest właściwe udekorowanie przekąsek. Jeżeli pieczesz ciastka, możesz użyć lukru do odpowiedniej dekoracji. Spróbuj narysować lukrem czaszkę, pajęczynę lub pająka. Dobrym sposobem jest także właściwe uformowanie ciastka przed samym pieczeniem.

Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone