Używanie popularnego szkła typu lacobel

Meble kuchenne nie mogą istnieć bez blatów. Wykonane są na podstawie płyty wiórowej. Dzięki nowoczesnej technologii blaty kuchenne łączy bogate wzornictwo, wygląd, łatwość montażu i konserwacji z solidnością i wytrzymałością na działanie rozlicznych czynników zewnętrznych.

Kuchnia
Autor: slemon810
Źródło: http://www.flickr.com
Blaty kuchenne (więcej tutaj – ) są wytrzymałe na znaczną ciepłotę, co pozwala na ustawienie bezpośrednio na blacie talerze z gorącą potrawą. Są również wytrzymałe na działanie pary wodnej, a środki do utrzymania higieny nie są w stanie nadwyrężyć ich powierzchni.
Do kreacji ładnej, nowoczesnej aranżacji kuchni w pełni nadaje się szkło lacobel.

Wykorzystanie owego szkła optycznie powiększa powierzchnię i daje niepowtarzalne przeżycie optyczne.
Szkło lacobel cieszy się wziętością nie tylko ze względu na jego jakość, ale i ogromną paletę zabarwień. Lakier przykrywający przestrzeń tafli, nadaje jej odporność, także ręczy, że jej prezencja i barwa wraz z upływem czasu, nie ulegną przekształceniu. Farba użytkowana w trakcie produkcyjnym jest przychylna dla otoczenia. Znaczy to, że nie zawiera substancji syntetycznych, również metali ciężkich, jakie wpływałyby negatywnie na otoczenie.

Szkło lacobel (http://vitrier.pl/) jest nadzwyczaj łatwe w utrzymaniu higieny, gdyż ma jednakową i gładką nawierzchnię. Zanieczyszczenia myje się płynem do mycia szyb i ściera do sucha.
Lacobel niezwykle prosto się montuje na wyjątkowym kleju, albo na taśmie samoprzylepnej. Szklany panel z lacobelu powinien byś mocowany szczelnie, żeby woda nie przedostała się na tylną stronę.

Szkło lacobel jest popularne i zezwala na nowoczesną, minimalistyczną aranżację powierzchni.
Nie posiada fug, a jego powierzchnia jest perfekcyjnie równa, przez co jest bardzo prosta w utrzymaniu czystości. Składanie szkła na ścianie przez wykwalifikowaną ekipę jest szybki i schludny, w przeciwieństwie do układania kafelków. Określone jest jedynie do aplikowania wewnątrz budynków.
Szkło lacobel stało się bardzo entuzjastycznie stosowanym szkłem w nowoczesnych wnętrzach i ukochanym uzupełnieniem architektów wnętrz, gdyż jego użycie dopuszcza obszerne możliwości.
Tagi: ,

Komentowanie wyłączone